Hakkımızda

Çörek otu yağı üretme fikri nasıl oluştu?

Eşimde toz akarı alerjisi vardı. Yorgunluk, hapşurma, gözlerde kızarma, burun akıntısı, dikkat dağınıklığı gibi bir çok semptom nedeniyle hayat kalitesi çok düşmüştü. Alerji deyip geçmeyin, bilenler bilir çok zor bir durum. Birkaç kez doktora gitmişti, ancak ilaç çok yardımcı olmadı.

Ben yıllardır çörek otu yağı kullanan biriyim. Fakat, burda güvendiğim bir yağ bulamadığım için yurt dışından getirtiyordum. Eşim bu türlü alternatif tedavi yollarına pek güvenmezdi.

Bir gün o kadar bitkin duruma gelmişti ki çaresiz içmeyi kabul etti. Bir tatlı kaşığı içti ve içer içmez müthiş iyi geldi. Fakat yağımız bitmişti.

Daha önce marketten almıştım ve o pek işe yaramamıştı. Biz de hem kendi yağımızı üretelim hem de bu şifa deposunu herkesle paylaşalım istedik. Sağlık bu şakaya gelmez, ürettiğimiz yağ herşeyiyle içimize sinmeliydi.

Uzun araştırmalar sonucu en güvenilir malzemeleri ve tohumu bulduğumuzu düşündüğümüz zaman başladık yağımızı üretmeye. Kendimiz ürettiğimiz için kullananları da kendimiz gibi gördüğümüz için en iyiyi ortaya çıkarmaya çalıştık. Şimdi gönlüm rahat bir şekilde kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Ailece çokça şifasını gördük ve çok memnun kaldık. Ümit ediyorum sizler de beğenirsiniz ve sizler de şifasını görürsünüz.